0555 505 4748 - 0534 560 7001 info@bungalovparkfethiye.com

Hakkımızda

        Kargı Köyü’nde bulunan BungalovParkFethiye, Fethiye şehir merkezine 10 km, Çalış Plajı’na 5 km, Dalaman Havaalanı’na 46 km, en yakın markete 2 km uzaklıktadır.  

Doğal ve tarihi güzellikleri ile Türkiye’nin en gözde ve güzel tatil beldelerinden biri Muğla Fethiye’de yer alan evlerimiz özenle tasarlanan, portakal, limon, zeytin gibi her tür meyve ağaçları arasında kurulmuş, Kargı Köyü’nün doğal ortamına uyan hoş ve konforlu müstakil ahşap bungalovlardan oluşmaktadır. Evcil hayvanınızla tatilinizi geçirebileceğiniz, 3 kişinin rahatça extra yatakla 4 kişiye kadar konaklayabileceğiniz bungalov evler, kendi evinizin rahatlığını aratmayacak şekilde dizayn edilmiştir.3500 metre kare kurulu alanda her biri 49 metre kare olan bungalovlarda veranda,klima,televizyon,kablosuz internet,yatak odası, oturma odası, her türlü eşyası ile mutfak ve banyo mevcuttur. Bahçede ise otopark, hamak, mangal ve çocuklar için salıncak, kaydırak ve kum havuzu bulunmaktadır. Tatilinizin tadını sakin bir  ortamda, doğa ile baş başa, meyve ağaçlarının gölgesi altında çıkarabilirsiniz. Geniş ve ferah bir bahçe içinde yer alan bungalovlar, hem çiftlere hem de çocuklu ailelere hitap etmektedir. Siz değerli misafirlerimizi bungalov evlerimizde misafir etmekten mutluluk duyacağız.

İletişim Numaraları: M.Erden Taşbaş (05555054748), Elçin Noyan (05345607001)


It is located in Kargı Village’s BungalowParkFethiye, 10 km from Fethiye city center, 5 km from Calis Beach, 46 km from Dalaman Airport and 2 km from the nearest shopping store. One of Turkey’s most popular and beautiful resort with its natural and historical beauties, Mugla Fethiye carefully designed our house is located, orange, lemon, all kinds of fruit trees and diversity, such as olives, one of the bungalows proximity to Kargı Village’s natural environment. You can make your holiday with your pet, the houses that can accommodate up to 4 people, are designed to find the comfort of your own home. The bungalows 3500 square meters on the board ares which are 49 square meters, have a bedroom, air conditioning,Wi-Fi,television ,a living room, a kitchen with all kinds of amenities. In the garden there is parking, hammock, barbecue and places for children, slide and sand pool. To calm the taste of your holiday, alone with nature, can be taken under the shadow of fruit trees. Located in a spacious garden, the bungalows appeal to both couples and families with children. We will be happy to welcome you our guests in our bungalow houses.

Contact Numbers: M. Erden Taşbaş (05555054748), Elçin Noyan (05345607001)